כתום צלמים חבילת סטודנטים מתחתנים

חבילת צילום לסטודנטים.

צילום ללא הגבלה ע״י 2 צלמי סטילס.

צילומים מקדימים (משלב ההכנות ביום האירוע).

קבלת כל התמונות ערוכות.

אלבום דיגיטלי מעוצב בגודל 30-80.

2 אלבומים זהים להורים בגודל 20-54.

1 צלם וידאו DSLR משלב ההכנות.

צילומי רחפן בכפוף להגבלות בחוק.

קליפ מרגש של רגעי השיא בחתונה.

סרט קצר ערוך.

סרט באורך מלא (חומר גלם) על גבי כונן קשיח באספקת הזוג.

₪10,000

₪9500

המקום הנכון כבר בקליק הראשון

מעוניין בשירות זה השאר פרטים עכשיו

  סטודנטים מתחתנים

  מצד אחד יש לא מעט ישראלים שמעדיפים לחכות עם ההתמסדות והחתונה. לפעמים הם נשארים רווקים עד כמעט גיל 40 ואפילו קצת אחרי, אבל מצד שני ישנה גם תופעה הפוכה: נישואין בגיל צעיר. בפרט ניתן לראות סטודנטים מתחתנים תוך כדי הלימודים ובעצם בונים את העתיד שלהם במקביל, גם מבחינת התפתחות מקצועית וגם בהיבט של הקמת המשפחה. באופן טבעי התקציב של מי שעדיין נדרשים לממן לימודים ועדיין לא עובדים במשרות עם משכורות גבוהות יחסית מוגבל, ולכן חשוב לתכנן את החתונה בחוכמה. כתום צלמים מסייעת לסטודנטים לסמן V על נושא הצילום עם מקסימום תמורה לכסף.

  מחויבות מלאה לכל חתן ולכל כלה

  סטודנטים מתחתנים מוזמנים להיעזר בניסיון רחב ההיקף של כתום צלמים ובעיקר להסתמך על המחויבות המלאה שלנו לכל חתן ולכל כלה. מחויבות לספק את התמונות היפות ביותר, המחמיאות ביותר והמעניינות ביותר, בדיוק לפי ההעדפות האסתטיות שלכם, כולל עיבוד שישביח אותן עוד יותר – כך שבכל פעם שתתבוננו בהן תוצפו בזיכרונות נעימים ורגשות מאושרים.

  סטודנטים מתחתנים – איך להבטיח צילום ברמה גבוהה באמת?

  אחד המאפיינים הבולטים של חתונת סטודנטים הוא האנרגיות הסוחפות והשמחה הגדולה. האווירה מהווה במקרים רבים תחליף מעולה להשקעה במרכיבים שונים בחתונה – אבל בכל מה שקשור לצילום כדאי קודם כל לוודא שהאיכות תהיה מקסימלית:

  • ניסיון – סטודנטים לצילום יכולים להיות מוכשרים ומקוריים, אבל ללא ניסיון עשיר בתיעוד אירועים עלולים לפספס חלק גדול מההתרחשויות שכדאי להנציח. בהקשר זה כדאי לזכור שיש הבדל משמעותי בין צילום חתונות, ובמיוחד כשהן אנרגטיות מאוד, לבין סוגי צילום אחרים.
  • צוות – גם אם החתונה יחסית קטנה, עדיין כדאי שיהיו לפחות 2 צלמים כך שהתמונות והווידאו ישקפו באופן מושלם את האירוע המרגש.
  • חבילה מדויקת – צילום חתונה הוא למעשה שירות מודולרי באופיו. בין השאר אפשר להוסיף עמדת מגנטים ומצד שני ניתן גם לחסוך את ההוצאה הזו, צילומי חוץ לפני החתונה הם אופציה אבל לא חובה, היקף התיעוד בווידאו נתון גם הוא לבחירה, ובסך הכל סטודנטים שבוחרים חבילה מדויקת בהתאם להעדפות שלהם יכולים גם לחסוך כסף וגם ליהנות מצילום משובח במיוחד.

  כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

  כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי

   חבילת צילום מלאה

   חבילת צילום מלאה 2 צלמי סטילס (ליווי משלב ההכנות). קבלת כל התמונות ערוכות. אלבום דיגיטלי מעוצב בגודל 30/80. 2 אלבומים זהים להורים בגודל 20/54. 1 צלם וידאו DSLR משלב ההכנות. צילומי רחפן בכפוף להגבלות בחוק. סרט קצר של כל חלקי החתונה. קליפ של רגעי השיא בחתונה. קבלת חומרי הגלם...
   קרא עוד

   חבילת צילום חתונה קטנה

     חבילת צילום חתונה קטנה (עד 100 אורחים) 1 צלם סטילס משלב ההכנות ועד השעה 24:00. קבלת כל התמונות ערוכות. 1 אלבום קולאז בגודל 30-80. 1 צלם וידאו DSLR משלב ההכנות ועד השעה 24:00. צילומי רחפן בכפוף להגבלות בחוק. קבלת כל חומרי הגלם על גבי כונן קשיח...
   קרא עוד

   חבילת צילום תיעודית

   חבילת צילום תיעודית צילום תמונות ללא הגבלה משלב ההכנות ועד לסוף האירוע. קבלת כל התמונות ערוכות. צלם וידאו DSLR משלב ההכנות ועד לסוף האירוע. צילומי רחפן בכפוף להגבלות בחוק. קבלת כל חומרי הגלם על גבי כונן קשיח באספקת הזוג. ₪5950
   קרא עוד

   כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

   כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי