אלבום חתונה

אתה תבחר מה אתה צריך אנחנו נדאג לצלם את זה הכי טוב שאפשר

אלבום דיגיטלי מעוצב

לאחר שעברתם על התמונות ובחרתם את התמונות לאלבום הדיגיטלי שלכם ובטרם נכין סקיצה לאלבום שלכם נותר לכם לבחור סגנון עיצוב. בתפריט למעלה מספר דוגמאות לעיצוב (הסיסמא נשלחה אלייכם במייל), בחרו את הדוגמא המועדפת עליכם והודיעו לנו על כך במייל מסודר עם השמות ותאריך החתונה. זהו! בקרוב נשלח לכם סקיצה לאישורכם.
קרא עוד על אלבום דיגיטלי מעוצב

דוגמה 1 – URBAN

מעוצב בהשראת מגזיני אופנה. משחק בין התמונות לכותרות. מבוסס על רקע אפור בהיר.
קרא עוד על דוגמה 1 – URBAN

דוגמה 2 – VINTAGE

האלבום מבוסס על רקע לבן רומנטי עם קישוטים עדינים. האלבום כולל משפטי אהבה וציטוטים משירים באנגלית.
קרא עוד על דוגמה 2 – VINTAGE

דוגמה 3 – BLACK AND WHITE

האלבום מעוצב בסגנון שחור לבן, כשחלק מהעמודים מעוצבים בשחור לבן עם עיטורים גאומטריים עדינים ומשפטי אהבה.
קרא עוד על דוגמה 3 – BLACK AND WHITE

דוגמה 4 – WHITE

האלבום מעוצב בהשראת אלבומי חתונה באירופה – רקע לבן, התמונות הן המרכז. ללא מסגרות או הצללות . אלבום קלאסי ונקי.
קרא עוד על דוגמה 4 – WHITE

דוגמה 5 – NATURAL

אלבום נקי וגאומטרי, מלא בתמונות וצבע. אין לבן באלבום, הרקעים מבוססים בצבעוניות והתמונות של הזוג.
קרא עוד על דוגמה 5 – NATURAL

דוגמה 6 – GOLD

האלבום מבוסס על רקע זהב ונגיעות תחרה. אלבום אלגנטי משולב בציטוטי אהבה עדינים.
קרא עוד על דוגמה 6 – GOLD

אלבום קולאז'

באלבום קולאז' התמונות מסודרות ריבועים ומלבנים וקו הפרדה לבן בינהן. התמונות שבחרתם מסודרות על פי סדר כרונולוגי וגודלן נקבע באופן אקראי. אלבום זה לא מאושר על ידכם לפני הדפסתו.
קרא עוד על אלבום קולאז'

אלבומי חתונה

התקופה שלפני החתונה היא פרק זמן שמתאפיין בעיקר באינטנסיביות. יש המון הכנות והמון החלטות, וכמובן דדליין שאי אפשר לחרוג ממנו, ולכן במקרים רבים החתן והכלה מגיעים ליום החשוב ביותר בחייהם הופכים מוצפים ואפילו מעט מסוחררים. באירוע עצמו העוצמה שלו מייצרת התרגשות עזה וגם מפלס השמחה מזנק מעלה מעלה – אבל לפעמים למחרת בבוקר הם לא באמת זוכרים מה קרה בחתונה (מה גם שבדרך כלל יש גם לא מעט אלכוהול בתמונה…). אלבום חתונה הוא הדרך הנכונה לשחזר את הרגעים הקסומים, וגם להתרפק שוב ושוב על האירוע. בהתאם מומלץ להפקיד את הכנתו בידיים מקצועיות מאוד – ועם כתום צלמים אתם יכולים להיות בטוחים שהאלבום יהיה מרשים בדיוק כמו החתונה עצמה.

אלבום חתונה מעוצב עם כתום צלמים – שמים לב לכל תמונה ובונים לכם סיפור מרגש

הניסיון המגוון מאוד של כתום צלמים ואיתו המקצועיות הגבוהה מבטיחים לכם אלבום חתונה לא פחות ממושלם. אנחנו מקפידים על תשומת לב מלאה לכל תמונה ולכל פרט בה, כך שכל עמוד באלבום יהפוך למרהיב עין, ובמקביל מתייחסים גם לתמונה המלאה – כדי שהשלם יהיה גדול מסכום חלקיו, והאלבום יהווה מזכרת מושלמת מהאירוע, גם בהיבט הוויזואלי וגם בהיבט התוכני והרגשי.

עיצוב אלבום חתונה

כל חתן וכל כלה משקיעים אינספור שעות בתכנון האירוע וכמובן גם לא מעט כסף. במהלך החתונה, ובעצם לאורך כל היום המשמעותי ביותר בחיים שלהם, הם חווים רגשות רבים בעוצמה של ממש – אבל דווקא בגלל החוויה הכל כך סוחפת במקרים רבים הזוג הטרי לא באמת זוכר מה קרה בחתונה. זו כמובן רק סיבה אחת לצורך להשקיע ביצירת אלבום שינציח את הרגעים המרגשים והמלהיבים. גם ההורים של החתן ושל הכלה שמחים תמיד לקבל אלבום כזה, ואם הוא מופק ברמה גבוהה באמת, גם הילדים שיתווספו למשפחה יוכלו לעיין בו ולראות את אבא ואמא בשיאם. עיצוב אלבום חתונה מחייב מיומנות וניסיון – לכתום צלמים יש את הידע והכלים הדרושים כדי להבטיח, ולקיים, אלבום מושלם.

אלבום חתונה מעוצב של כתום צלמים – תמונות מושלמות, עריכה חכמה ואלבום יפהפה

כתום צלמים מספקת את השירות יקר הערך של עיצוב אלבום חתונה בשיא המקצועיות ומכל הלב. השירות כולל קודם כל כמובן צילום תמונות מושלמות מבחינה טכנית ומרשימות מבחינת היכולת להנציח רגעים מוצלחים במיוחד, לאחר מכן עיבוד ועריכה באמצעות תוכנות מתקדמות ובהתאם להעדפות האסתטיות של החתן והכלה, והשלב האחרון הוא כמובן גיבוש הקונספט של האלבום עצמו ושיבוץ הצילומים המתאימים ביותר. התוצאה: אלבום שמהווה מזכרת מדויקת ומרגשת מאוד.

דגשים חשובים עבור עיצוב אלבום חתונה מושלם

 • מינון – לאורך האירוע וגם לפניו מצולמות מאות תמונות. חשוב מאוד להקפיד על מינונים נכונים – של תמונות שמתעדות את ההכנות, צילומי הזוג המאושר בלוקיישנים מעניינים, תמונות של המקום, האורחים, מהחופה, ממסיבת הריקודים ובאופן כללי לוודא שכל חלק בחתונה מקבל את המקום הראוי לו באלבום.
 • זרימה נכונה – אלבום חתונה מעוצב בחוכמה הוא לא רק אוסף תמונות אלא ממש מספר סיפור. כדי שהסיפור יהיה מעניין ומשקף באופן מדויק את המציאות, חשוב לתכנן בקפידה את הזרימה לאורך הדפים שבאלבום. הזרימה חייבת להיות מדויקת גם בהיבט האסתטי – מבחינת משחק עם גודל התמונות בכל עמוד, המרווחים שביניהן ועוד אלמנטים.
 • תוספות – ישנם אלבומי חתונה שבהם על התמונות היפות לכשעצמן מוסיפים איורים, יוצרים קולאז'ים מעניינים וכו'. חשוב לא להפריז עם התוספות כדי לא לגנוב את הפוקוס מהחתונה עצמה.

איך ליצור אלבום חתונה מושלם?

 • מינונים נכונים – חתונה היא למעשה יום שלם של התרחשויות והתרגשויות, וכדאי לוודא שלכולן יש ייצוג מתאים באלבום: ההכנות, הצילומים של החתן והכלה בלוקיישנים שונים (וכדאי שיהיו מקוריים ומעניינים), צילומים של גן האירועים כשהוא מתחיל להתמלא, תמונות של המעגלים המשפחתיים השונים, הכתובה, כמובן החופה, צילומים מרחבת הריקודים ותיעוד של רגעים מיוחדים שנתפסו בעדשת הצלם.
 • קו מנחה – אמנם הצילומים מגוונים מאוד, אבל כדאי להקפיד על סגנון אחיד לאורך האלבום בהתאם לקונספט שנבחר מראש.
 • גיוון – על-מנת שאלבום החתונה יהיה מעניין במיוחד כדאי לגוון מבחינת גודל התמונות. כמו כן כדאי לשלב בין קלוז אפים לבין צילומים ממרחק גדול יותר.
 • אותנטיות – אמנם בשנים האחרונות נהוג להוסיף אפקטים שונים לפחות לחלק מהתמונות, ובאופן טבעי מתבצעת עריכה לכל צילום כדי להשביח אותו – אבל במקביל כדאי לשמור על אותנטיות כדי להביא לידי ביטוי את הרגש שהיה בחתונה.

כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי

  כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

  כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי