סרט תדמית

אנחנו בכתום מבצעים תחקיר מעמיק להבנת צרכי הלקוח וקהל היעד שלו, ורק לאחר מכן ניגשים להפקת הסרט המבוקש. בכתום מספקים שרותי צילום אויר באמצעות רחפן ע"י מטיס בעל רישיון רת"א וביטוח.

צילום סרטי תדמית

עסק שרוצה למצות את הפוטנציאל שלו חייב לבדל את עצמו מהמתחרים שלו. סרט תדמית הוא אחד הכלים האפקטיביים ביותר למתג עסק כמוביל בתחומו. חברה שמשקיעה ביצירת סרט שכזה תיתפש כמי שיש באמתחתה ידע יקר ערך, וגם כאטרקטיבית יותר באופן כללי. הסרט משדר גם עוצמה ומקצוענות ובסך הכל מדובר בכלי שיווקי שעשוי להזניק את העסק קדימה – ובפרט אם הפקתו מופקדת בידיים מנוסות. כתום צלמים אמונה על יצירת סרטי תדמית בהתאמה מושלמת למאפיינים הייחודיים של כל עסק ובאיכות טכנית מרשימה במיוחד.

צילום סרטי תדמית אצל כתום צלמים – יצירתיות, מחויבות ומקצוענות

בכתום צלמים הצטבר ניסיון רב בכל הנוגע ליצירת סרטי תדמית לעסקים מכל הסוגים, ארגונים וכו'. אנחנו יוצרים סרטי תדמית מכל הסוגים – אנימציה, סטופ מושן, "יד רושמת", עדויות לקוחות, סרטון שבו אנשי העסק מציגים אותו ואת יתרונותיו, תיעוד של התרחשות כזו או אחרת שקשורה לעסק ועוד – ולכל מטרה שהיא.

כל סרט תדמית מתוכנן על סמך ההעדפות, הבקשות והדגשים החשובים ללקוח, ומוצא לפועל על בסיס המקצוענות חסרת הפשרות שלנו. אנחנו מביאים לתהליך יצירתיות, יכולות טכניות מוכחות ובעיקר מחויבות מוחלטת לספק לכם את התוצאות המיטביות. ציוד משוכלל ומיומנות שמאפשרת לנו למצוא מענה מהיר לכל תרחיש במהלך יצירת הסרט מבטיחים עמידה בלו"ז וניצול מיטבי של המשאבים המוקדשים לסרט התדמית.

השלבים השונים של יצירת סרט תדמית

 • קונספט – הכלל "סוף מעשה במחשבה תחילה" בא לידי ביטוי במציאת הקונספט שיציג את העסק באופן המחמיא ביותר וישיג את הבידול המדויק משאר השחקנים בענף.
 • תסריט – על בסיס הקונספט הנ"ל נכתב תסריט. באופן טבעי התסריט מותאם גם לסוג סרט התדמית שנבחר. רצוי שהתסריט יהיה יצירתי, ועוד יותר מכך מוכוון מטרה כשבפרט חשוב לזכור שסרטי תדמית איכותיים הם אלה שגורמים לצופים לרצות ליצור קשר עם העסק.
 • הפקת הסרט – בין אם מדובר בסרטון אנימציה ובין אם בכזה מצולם, כתום צלמים עושה שימוש בציוד משוכלל ומבטיחה מימוש מלא של התסריט.
 • עריכה – כולל הוספת אפקטים במידת הצורך, קריינות וכל מרכיב אחר שיהפוך את סרט התדמית לעשיר יותר ולכן מרשים יותר. כמו כן מוקדשת תשומת לב לליטוש הסאונד.

סרט תדמית לעסק

הטכנולוגיות שלא מפסיקות להשתכלל פותחות בפני בעלי העסקים עוד ועוד אפשרויות. סרט תדמית לעסק הוא דוגמה מצוינת לכך – אם בעבר היה מדובר במוצר יקר, ולכן רק חברות גדולות הרשו לעצמן ליצור סרט שכזה, היום גם עסקים בינוניים ואפילו קטנים יכולים לזכות בכלי השיווקי המוצלח הזה. למעשה, לא רק שהם יכולים אלא שזו כמעט חובה, במציאות שבה התחרות ברוב תחומי הפעילות עזה. עם כתום צלמים מובטח לכם סרט תדמית עסקי אפקטיבי להפליא בכל מסגרת תקציב.

 

הפקת סרט תדמית לעסקים – תהליך יצירה מסודר וציוד משוכלל במיוחד

כתום צלמים מביאה לכל סרט תדמית לעסק ניסיון יקר ערך, תהליך עבודה מסודר שכולל פיתוח קונספט, כתיבת תסריט, צילום/הפקה ועריכה – כולם מתוך מחשבה מעמיקה על העסק ועל הדרך הטובה ביותר להרשים את הלקוחות הפוטנציאליים שלו. גם הציוד המשוכלל שברשותנו תורם ליכולת להבטיח תוצאות איכותיות – להבטיח ולקיים. אנחנו מספקים סרטי תדמית לעסקים בכל הענפים ולכל מטרה שהיא, ותמיד עם ייחודיות שהופכת את העסק לייחודי ולכן אטרקטיבי ביותר.

הסוגים השונים של סרט תדמית לעסק

 • יד רושמת – סוג של סרטי תדמית שנקרא גם Whiteboard. בסרטים אלה מופיעה יד שרושמת איורים המציגים באופן קליל ונגיש מאוד את העסק, המוצרים שלו, היתרונות המרכזיים או כל מידע רלוונטי אחר.
 • אנימציה – קטגוריה פופולרית מאוד שכוללת מספר אפשרויות. ביניהן: סטופ מושן, אנימציה בתלת ממד, אנימציה דו ממדית ועוד.
 • תיעוד התרחשות בליווי קריינות – סרטי תדמית שמתארים את הפעילות בעסק, את המוצרים שלו, שימוש במוצר כזה או אחר או כל התרחשות רלוונטית אחרת, לרוב בליווי קריינות.
 • טיפוגרפיה קינטית – טקסטים תמציתיים שמוצגים באופן מושך (גם בזכות הפונטים, גם בזכות הצבעים וגם בזכות הגודל). בנוסף יהיו אלמנטים גרפיים רלוונטיים ומעברים בין קטעי טקסט שמוסיפים עניין. כמו כן ניתן להוסיף מוזיקה. הדגש החשוב ביותר הוא קצב מדויק, כך שהסרטון לא ישעמם ומצד שני לצופים יהיה מספיק זמן לקרוא את הטקסט.
 • סרטון קצר שמוצג בלופ – מתאים בעיקר לתערוכות ואירועים אחרים. מדובר בסרט קצר של עד דקה או שתיים שמוקרן בלופ על גבי מסך כזה או אחר לאורך כל האירוע, שעות הפעילות של התערוכה וכו'.

כמובן שניתן גם לשלב מספר קונספטים לכדי סרט תדמית מעניין במיוחד ולכן גם אפקטיבי מאוד.

כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי

  כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

  כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי