כתום חתונות

לכל זוג, האופי שלו, הטמפרמנט שלו, הייחודיות שלו , החתונה שלו.

כתום צלמים מבטיחים לכם חוויה אישית ביום הגדול שלכם, החל מצילום סטילס ווידאו מקצועי,

דרך עיצוב האלבום הייחודי שלכם, עריכת הסרט בהתאמה אישית ועד הפרטים הקטנים ביותר, כדי שתהיו הכי אתם בחתונה שלכם.

צלם חתונות

חתונה היא אירוע שכולל תמיד רגעים מרגשים במיוחד, התרחשויות שנובעות מהתלהבות ספונטנית ומספר רב של בני אדם – ואת כולם חשוב לתעד. בהתאם צלם חתונות הוא אחת הבחירות החשובות ביותר לקראת האירוע, וכדאי מאוד להקדיש לה מקסימום תשומת לב, גם אם יש עוד החלטות רבות אחרות ובאופן כללי מדובר בתקופה אינטנסיבית. המפתח העיקרי להצלחה, כלומר צילומים שיעבירו באופן מדויק את האווירה במהלך האירוע וגם בזמן ההכנות אליו, ובנוסף יחמיאו מאוד לכלה ולחתן (ולאנשים שבאו לשמוח איתם), הוא ניסיון. כתום צלמים מצלמת מזה שנים רבות חתונות קטנות וגדולות, באולמות אירועים ובמקומות פתוחים, בשעות היום ובשעות הערב, בקיץ ובחורף ובאופן כללי. הניסיון מתורגם לתמונות מרהיבות עין ושובות לב.

כתום צלמים –  צלם חתונות מומלץ עם אהבה למקצוע ומחויבות מלאה לכל זוג

בנוסף לכל הנ"ל, צלם חתונות חייב להגיע גם עם אהבה – הן לצילום, הן לאירועים והן לבני אדם באופן כללי. מחויבות מלאה לזוג הטרי ולבקשות שלו היא עוד מרכיב בדרך לאלבום חתונה שיהווה מזכרת מוצלחת במיוחד. עם כתום צלמים תוכלו לסמן V על כל המרכיבים הנ"ל, ולדעת בוודאות שהתיעוד של האירוע החשוב ביותר בחייכם יהיה לא פחות ממושלם.

למה חשוב לשים לב כשבוחרים צלמים לחתונה?

 • כימיה – לצלמי חתונות שונים יש העדפות סגנוניות שונות. במקביל הם קשובים לרצונות של החתן והכלה. המרכיב החשוב ביותר הוא כימיה, כך שתדעו בוודאות שהצילומים יהיו לא "רק" באיכות טכנית גבוהה אלא גם בסגנון שתאהבו.
 • חוזה מסודר – עוד מרכיב בשקט הנפשי שלכם הוא חוזה מסודר, שמפרט כמה תמונות יצולמו לאורך הערב, כמה צלמים יעבדו באירוע, מהי שעת ההתחלה של התיעוד ועד מתי הוא יימשך, מהו אורך הווידאו, מה מאפיין את אלבום החתונה שאתם זכאים לו וכל תוספת נוספת.
 • לוקיישנים – חלק בלתי נפרד מצילומי החתונה מתרחש עוד לפני האירוע עצמו. מומלץ לבדוק עם הצלם מהם הלוקיישנים המומלצים על-ידו ולבחון לאילו מהם אתם מתחברים.

צלמים לחתונה

צילום חתונה הוא אתגר מורכב במיוחד: מצד אחד מדובר בהתרחשות תוססת שמייצרת מטבעה רגעים שחשוב להיות ערניים כלפיהם וללכוד אותם בעדשת המצלמה, ומצד שני יש גם הרבה מאוד תמונות מבוימות שמחייבות מיומנות שונה לגמרי. בנוסף יש מגוון רחב של אורחים שחלקם אוהב להצטלם ומשתף פעולה עם הצלמים וחלקם האחר חש פחות בנוח וחשוב לספק להם ביטחון לגבי התוצאה. כמו כן מתבצעים גם צילומי חוץ וגם צילומי פנים, בתנאי תאורה שונים, ובסך הכל צלמי חתונות נדרשים להפגין מגוון רחב של מיומנויות. בהתאם הבחירה של צלמים לחתונה היא אחת ההחלטות היותר חשובות בדרך לאירוע המושלם ולמזכרת מוצלחת ממנו. סטודיו כתום צלמים כבר צבר ניסיון נרחב בתיעוד חתונות ועוד אירועים מכל הסוגים, ולכן מספק לכם את המרכיב החשוב ביותר לקראת היום המרגש – שקט נפשי אמיתי.

צלמים לחתונה מחירים משתלמים עם מקסימום מחויבות לאורך כל האירוע

המקצוענות של כתום צלמים, והמחויבות המוחלטת לייצר את התמונות המרגשות והמעניינות ביותר, מאפשרת לכם לחזור בכל פעם שתרצו אל החתונה ולחוות אותה מחדש במלוא העוצמה. אנחנו מציעים צלמים לחתונה בכל מקום בארץ, בכל גודל – כשכל צלם מקפיד תמיד על כל פרט ופרט לאורך כל שעות העבודה. התוצאה: תיעוד מושלם, שאליו מתווספות יכולות עיבוד התמונות הגבוהות והיצירתיות שמובילה לאלבומים מרהיבי עין ומשמחים מאוד.

הדגשים החשובים בעבודתו של צלם חתונות

מעבר לניסיון ישנם עוד כמה דגשים משמעותיים בדרך לצילומים מושלמים:

 • חיבור – כל חתן וכל כלה כמעט חווים רגשות עזים מאוד לאורך היום המרגש בחייהם, ולפעמים גם לחץ. אחד האתגרים של צלם מיומן הוא להשרות עליהם שלווה כשהם מצטלמים, וכך להציג את הצד המוצלח ביותר שלהם.
 • ציוד – מצלמות משוכללות, למשל DSLR, מאפשרות לצלם החתונה לממש את הכישרון שלו באופן מיטבי.
 • חדות – חלק גדול מהצילומים במהלך החתונה ולקראתה מבוים כמובן, אבל במקביל יש גם רגעים בלתי מתוכננים שחשוב מאוד להנציח. לשם כך נדרשת ערנות מרבית ועין חדה שקולטת מיד כל סיטואציה מעניינת / מרגשת / ייחודית וכו'.
 • עיבוד – גם לאחר שהאירוע עצמו מסתיים, עבודתו של צלם החתונה עדיין נמשכת – והוא עורך ומעבד את התמונות בהתאם לקונספט שנקבע מראש – יש זוגות המעדיפים מינימום התערבות ויש כאלה שאוהבים את השימוש באפקטים ותוספות, כשבכל מקרה נשמר המבע המקורי של כל צילום. גם פעולה זו מחייבת מיומנות ומקסימום תשומת לב לכל פרט ופרט.

כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי

  כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

  כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי