צילום פורטרט

פורטרט מקצועי

צילום פורטרט מקצועי בתאורת סטודיו ו/או בתאורה טבעית, לשימוש ברשתות החברתיות, לצורך עסקי או פרטי. צילום פורטרט רשמי או סגנון חופשי אומנותי.
קרא עוד על פורטרט מקצועי

צילומי פורטרט

פורטרטים הם תופעה שהייתה קיימת כבר בימי האימפריה הרומית, ואולי אף קודם לכן. בעבר הטכניקות ששימשו ליצירת דיוקנאות היו באופן טבעי פיסול וציור, ואילו כיום הדרך הטובה ביותר היא צילום. צילום פורטרט הוא אמנות של ממש שמחייבת ניסיון ספציפי ובעיקר יכולת גבוהה לקלוט את ההוויה של האדם ולהביא אותה לידי ביטוי ויזואלי מזוקק ומדויק. כדאי לקחת בחשבון שבדרך כלל בצילומים אלה הרקע יהיה נייטרלי, ובאופן כללי הוא יכלול מעט מאוד פרטים פרט לאדם עצמו, ולכן איכות טכנית ודיוק מרביים הם חובה. סטודיו כתום צלמים מבצע צילומי פורטרט מכל הסוגים ברמה גבוהה במיוחד ובזמינות גבוהה.

צילום פורטרט מקצועי עם חיבור אמיתי לכל מצולם

ה"סוד" החשוב ביותר של צילום פורטרט איכותי באמת הוא חיבור בין הצלם לבין המצולם. גם אנשים שאוהבים להצטלם לא תמיד חשים בנוח בסיטואציה שמטבעה הופכת אותם לחשופים מאוד, ומציבה אותם במרכז העניינים באופן בולט מאוד. רק אינטימיות נכונה עם הצלם מאפשרת להם להיות נינוחים לגמרי כך שהתמונה תעביר את מי שהם באמת ולא לחץ או חשש. אנשי כתום צלמים אמונים על יצירת האינטימיות הדרושה כמו גם אווירה נעימה, ובשילוב הציוד המשוכלל וטביעת העין המדויקת, התוצאה היא פורטרט מרהיב עין שמייצר את התחושות הרצויות.

למי מתאים צילום פורטרט?

 • אנשי עסקים – עבור איש עסקים צילום דיוקן הוא כלי שיווקי חיוני. התמונה עוזרת לו להציג את עצמו באופן מחמיא ולמעשה למתג את עצמו בהתאם לאיכויות החשובות לו (נחישות, חזון, יצירתיות, רכות, יסודיות וכו').
 • פוליטיקאים – בדומה לאנשי עסקים גם הפוליטיקאים זקוקים לצילום איכותי כדי להרשים את קהל היעד שלהם.
 • שחקנים – צילום פורטרטים של שחקנים מספק להם תמונות שאותן יוכלו לשלוח לסוכנים ולאודישנים. בדרך כלל צילומי פורטרטים מסוג זה יתאפיינו ביצירתיות רבה יותר ויביאו לידי ביטוי את היכולת של השחקן או השחקנית ליצור אינספור הבעות פנים.
 • בעלי חנויות וירטואליות – אתרי מכירות נדרשים ליצור רמת אמון גבוהה אצל הגולשים שמגיעים אליהם – תמונת פנים או גוף מלא של האנשים מאחורי החנות תורמת רבות ליצירת אותו אמון הכרחי.
 • כל מי שרוצה תמונה מחמיאה במיוחד שלו – צילומי פורטרט יכולים להוות גם מתנה מוצלחת לכל אדם.

צילום פורטרט עסקי

פורטרט – ובעברית, דיוקן – הוא דרך מצוינת להציג אדם באופן מחמיא. בעבר הטכניקה המקובלת הייתה ציורים, כשמי שנהנו מהתוצאות המרשימות היו בעיקר בני המעמד העליון, רוזנים, נסיכים וכו'. בעידן הנוכחי כן הציור הוחלף באופן טבעי במצלמה משוכללת, והשירות הפך לנגיש מאוד. בפרט נהוג להשתמש בו במגזר העסקי. צילום פורטרטים של בעלי תפקידים שונים בחברות, הן פרטיות והן ציבוריות, מאפשר להם למתג את עצמם. באתרי האינטרנט הוספת דיוקן של בעל חברה מוסיפה לאמון הגולשים שרואים את הפנים שמאחורי העסק, לינקדאין היא עוד מקום שבו נהוג להעלות דיוקנאות מושקעים, ובאופן כללי ניתן להשתמש בכל צילום פורטרט עסקי למגוון רחב של מטרות. כתום צלמים מספקת שירות זה מתוך קשב מלא לרצונות המצולמים ועל בסיס ניסיון רחב היקף.

צילום פורטרט מקצועי בעזרת ציוד משוכלל ותפיסה מדויקת של מהות האדם

בחירת הרקע המדויק, המרחק הנכון ביותר מהמצולם, זווית הצילום האופטימלית, בחירת הבעת הפנים שתונצח וגם מנח הגוף – כל אלה מחייבים ניסיון רב וזהו היתרון הבולט ביותר של כתום צלמים. בנוסף אנחנו מגיעים עם הציוד המתקדם ביותר ועם מחויבות מלאה לספק צילום פורטרט עסקי שימלא את ייעודו באופן מושלם. צילומי הפורטרטים מתבצעים בסבלנות רבה, ובפרט כשבצד השני של המצלמה עומד אדם שלא חש בנוח מולה, עד להגעה לרגיעה ולתנאים מיטביים לצילום.

איך להבטיח צילום פורטרט עסקי איכותי במיוחד?

 • שיקוף האישיות בתמונה – המטרה של צילומי פורטרט עסקיים היא לא רק להראות את האדם אלא בעיקר להביא לידי ביטוי את האישיות שלו. בפרט חשוב לשקף את התכונות הרלוונטיות לעיסוק הספציפי – אמינות, יצירתיות, נחישות, כריזמטיות, שיקול דעת מעמיק וכו'.
 • מינימום הסחות דעת – בניגוד לסוגי צילומים אחרים, צילום של פורטרט עסקי חייב להיות נקי. בהתאם הרקע יהיה נייטרלי, וברוב המקרים לא יופיעו פרטים נוספים פרט לאדם המצולם.
 • פנים / פלג גוף עליון / גוף מלא – ברוב המקרים הפורטרט כולל רק את פלג הגוף העליון ולפעמים אפילו רק את הפנים. יחד עם זאת ישנם מקרים שבהם התוצאה תהיה טובה יותר אם כל הגוף ייכלל בתמונה.

כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי

  כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

  כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי