צילום מוצר

צילומי מוצר מקצועי

קרא עוד על צילומי מוצר מקצועי

צילום מוצרים

העידן הוויזואלי שבו אנחנו חיים מחייב חברות להקדיש תשומת לב לא רק לייצור המוצרים הטובים ביותר שיש אלא גם לצילום כל מוצר ומוצר כדי שאפשר יהיה להציג אותו באופן מחמיא במיוחד. הכלל הנ"ל תקף למגוון רחב מאוד של ענפי פעילות, ולשלל מטרות – גם הוספת תמונות לחנות דיגיטלית וגם שיווק אונליין ואופליין. צילום מוצר מחייב מיומנות ספציפית ולא פחות חשוב, ניסיון ספציפי. כתום צלמים מספקת את השירות רב התועלת בזמינות גבוהה ובתמחור אטרקטיבי.

צילום מוצרים מקצועי שיעניק לכם תוצאות טובות מהמצופה עם כתום צלמים

צילום מוצר הוא כאמור הרבה יותר מפעולה טכנית של יצירת תמונה שלו. על-מנת שצילום המוצרים שלכם יניב את התוצאות המצופות – משיכת תשומת הלב הרצויה והגדלת המכירות שלהם – יש צורך בהבנה מעמיקה בשיווק, כולל דיגיטלי. בפרט חשוב להבין מה מניע לפעולה את קהל היעד של כל סוגי המוצרים. כתום צלמים אמורה על צילומי מוצר מרהיבי עין ומעוררי תחושות נכונות. השילוב בין הניסיון הרב, הלמידה המתמדת, הציוד האיכותי והמחויבות המלאה לכל לקוח מבטיחים תוצאות מיטביות – וגם מקיימים.

הדגשים החשובים של צילום מוצר

  • זווית צילום אופטימלית – על-מנת ליצור את התמונה המחמיאה ביותר של כל מוצר, חשוב לזהות את הזווית האופטימלית. בחלק מהמקרים נדרשים צילומים ממספר זוויות כדי שהלקוחות הפוטנציאליים יוכלו להתרשם מאיכות המוצר ומהמראה שלו, ועוד אופציה היא צילום ב-360 מעלות.
  • ייחודיות – אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל תהליך מיתוג הוא בידול. צילום של מוצר כך שהוא ייראה ייחודי ושונה מאלה של המתחרים מבטיח עניין רב יותר וסיכוי גבוה למכור אותו.
  • רקע ואווירה – לא פחות מהמוצר עצמו, חשובה גם הקומפוזיציה של הצילום והאווירה שהיא מייצרת. ישנם מוצרים שכדאי להציג אותם ללא שום פרט נוסף, ואילו אחרים ייראו מרשימים יותר עם אלמנטים מסוימים סביבם, עם רקע ספציפי או על מצע שנבחר בקפידה.
  • איכות טכנית גבוהה – במקביל לקונספט של כל תמונה, חובה לוודא שגם האיכות הטכנית תהיה גבוהה מאוד. לשם כך נדרש ציוד משוכלל, כולל עדשות ייעודיות לצילומי מוצר, וכמו כן עיבוד תמונה מושקע.

כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי

    כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

    כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי