צילום לעסקים

אתה תבחר מה אתה צריך אנחנו נדאג לצלם את זה הכי טוב שאפשר

צילום סטודיו

אתה תבחר מה אתה צריך אנחנו נדאג לצלם את זה הכי טוב שאפשר
קרא עוד על צילום סטודיו

אירועים תקשורתיים

קרא עוד על אירועים תקשורתיים

צילום מקצועי לעסקים

עסקים, במרבית תחומי הפעילות, מתמודדים מול מתחרים רבים ושלל אתגרים אחרים. על-מנת להצליח ולמצות את הפוטנציאל, חשוב להשתמש בכל הכלים האפשריים. כולנו מכירים את המשוואה תמונה טובה שווה אלף מילים, ומן הסתם תמונה מקצועית ומרשימה במיוחד שווה אפילו יותר. סרטון וידאו הוא עוד דרך מעולה להבליט את יתרונות העסק במקומות שונים – האתר של החברה, רשתות חברתיות, כנסים מקצועיים ועוד. את ההזדמנויות השונות שמייצר צילום לעסקים חשוב לממש בעזרת מומחים בתחום – כתום צלמים הינו סטודיו בעל ניסיון רב במתן שירותים לעסקים מכל הסוגים.

צילום מקצועי לעסקים עם תשומת לב מרבית לכל פרט ופרט וחשיבה שיווקית

כל הסוגים הנ"ל של שירותי צילום לעסקים מחייבים תשומת לב מלאה לכל פרט ולכל ניואנס. כתום צלמים אמונה על ביצוע מוקפד במיוחד מבחינה טכנית, ובנוסף שילוב נכון של חשיבה שיווקית ויצירתיות, כך שהתוצאה תהיה גם אפקטיבית וגם מעניינת ועל כן כזו שתעורר רצון לצפות בה – בין אם מדובר בצילומים ובין אם בסרט וידאו. השירות שלנו מבוסס על קשב רב לצרכים של העסק, טביעת עין חדה שמבטיחה תוצרים מרשימים מאוד וציוד משוכלל שתורם גם הוא לאיכות העבודה.

הסוגים השונים של שירותי צילום לעסקים

  • סרטי תדמית – יצירת סרטונים מכל הסוגים, באיכות גבוהה ותוך הבלטת כל יתרונות העסק והתאמה מלאה למטרות השיווקיות שלו. תהליך יצירת סרט התדמית כולל גיבוש קונספט, בחירת אופי אופטימלי והפקה מושקעת הן בהיבט הוויזואלי והן בהיבט של הסאונד.
  • צילומי מוצר – צילומים מקצועיים בעזרת ציוד משוכלל שמציגים כל מוצר באופן המחמיא ביותר, מהזווית האופטימלית ועם הרקע והאווירה הנכונים לו. הבסיס לצילום משכנע הוא ניסיון רב במגוון רחב של תחומים – צילומי אוכל, צילומי פרויקטים אדריכליים, צילומי מוצרים תעשייתיים ועוד ועוד.
  • צילומי פורטרט – תמונות של בעלי התפקידים השונים בעסק אשר משקפות את העוצמות שלהם, מביאות לידי ביטוי מלא את האישיות שלהם ומעוררות אמון מרבי אצל הלקוחות הפוטנציאליים. ניתן לבצע את הצילומים בסטודיו או במקום העסק.
  • תיעוד כנסים ואירועים מקצועיים – כולל שימוש ברחפן במידת הצורך. סרטים המתעדים התרחשויות מסוגים אלה מסייעים למתג את העסק כמוביל בתחומו וכמקצועי עד מאוד.

כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי

    כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

    כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי