צילום משפחות

צילום משפחה מקצועי

משפחה היא הדבר היקר ביותר עלי אדמות. עם בני ובנות המשפחה אנחנו חווים את האירועים המשמעותיים ביותר, מתפתחים ביחד איתם וזוכים לשלל רגעי קסם אמיתי. הרצון להנציח את המשפחה בתמונה שמצליחה ללכוד את ההוויה המשפחתית באופן המחמיא ביותר הוא טבעי, ואכן יותר ויותר משפחות פונות בשנים האחרונות לצלמים מקצועיים למטרה זו. כתום צלמים מתמחה בתיעוד בני אדם ברגעים מרגשים וביצירת תמונות שמשקפות במדויק את המהות של כל אדם – ובהתאם צילום משפחות מניב תוצאות מרהיבות במיוחד.

חבילת צילום משפחה האידיאלית עבורכם – כתום צלמים

צילום משפחות מהווה מתנה מושלמת לסבא ולסבתא שאולי לא תמיד יכולים לבלות עם הנכדות והנכדים אבל רוצים לראות אותם ברגעים יפים, ובעצם הוא מתנה נהדרת לכל בני המשפחה. הצילומים המשפחתיים יכולים להפוך גם למסורת שנתית, למשל לקראת ראש השנה או פסח (או כל מועד אחר), כך שתיהנו מתיעוד מתמשך שמציג בפניכם את ההתפתחות של כולם לאורך השנים, ואיך למרות שכולם כמובן משתנים יש הוויה משפחתית שנשמרת.

עם כתום צלמים תוכלו לבחור חבילה אידיאלית מבחינתכם: דיסק ובו שלל תמונות במקומות שנקבעו, ובנוסף אם תרצו גם אלבום מהודר או אפילו מספר אלבומים, עם מספר התמונות והגדלים המועדפים על-ידכם. השירות כולל גם עיבוד של התמונות – עריכה שמשדרגת כל צילום, כך שבחלק מהמקרים נשמרת האותנטיות ואף מתעצמת ובמקרים אחרים התוצאה היא יצירת אמנות של ממש.

האפשרויות השונות של צילום משפחות

  • בסטודיו מקצועי – בסטודיו ישנה תאורה אופטימלית וכן אביזרים שיכולים להעשיר את סשן הצילומים כך שכל תמונה תהיה מוצלחת ומהוקצעת מאוד.
  • צילומי חוץ – בכל לוקיישן שהמשפחה מרגישה בו נוח. גם לנו כמובן יש המלצות למקומות שיספקו התרחשויות מעניינות ויוציאו מכם את המיטב לטובת אוסף צילומים שובי לב.
  • בבית המשפחה – בסביבה הטבעית שלכם ולכן מן הסתם גם מקום שתרגישו בו נוח במיוחד. התוצאה תהיה אותנטית מאוד, ולכן צילומים משפחתיים בבית מומלצים למי שמעדיפים תיעוד טבעי ופחות מבוים.

כמובן שניתן גם לשלב בין צילומים מכמה סוגים, ובכל מקרה הסשן כולל גם תמונות של כל בני המשפחה ביחד וגם תמונות של כל אחת ואחד בנפרד.

כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי

    כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

    כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי