רחפן עם מצלמה מקצועי

בכתום מספקים שרותי צילום אויר באמצעות רחפן ע"י מטיס בעל רישיון רת"א וביטוח.

צילום רחפן ברישיון

קרא עוד על צילום רחפן ברישיון

רחפן בענף הבניה והנדל״ן

בכתום מספקים שרותי צילום אויר לענף הבניה והנדל״ן באמצעות רחפן ע"י מטיס בעל רישיון רת"א וביטוח. הדמיית נוף בגבהים שונים לשיווק פרויקטים חדשים לבניה. סרטי תדמית לפרויקטי נדל"ן. צילום תשתיות רחוב. צילום פנים ועוד.
קרא עוד על רחפן בענף הבניה והנדל״ן

צילום רחפן בתעשיה

ב כתום צלמים מספקים שרותי צילום אויר לענף התעשיה באמצעות רחפן ע"י מטיס בעל רישיון רת"א וביטוח.
קרא עוד על צילום רחפן בתעשיה

צילום רחפן בחקלאות

ב כתום צלמים מספקים שרותי צילום אויר לענף החקלאות באמצעות רחפן ע"י מטיס בעל רישיון רת"א וביטוח. איתור פגמים ומזיקים בשטחי הגידול. סרטי תדמית לחקלאים על תהליך הגידול, הקטיף, אריזה ועד לשיווק התוצרת.
קרא עוד על צילום רחפן בחקלאות

למה משמש רחפן עם מצלמה מקצועי?

הצילומים מהאוויר שניתן ליצור באמצעות רחפנים מקצועיים מעשירים סרטי וידאו מסוגים שונים. ביניהם:

 • צילום אירועים פרטיים – חתונות ומסיבות בת/בר מצווה שמתקיימות במקום פתוח, בין אם בחיק הטבע ובין אם בגן אירועים. הצילום מהגובה מאפשר לתפוס מספר רב של אנשים ולהמחיש את היקף השמחה.
 • צילום פרויקטים אדריכליים – במקרים אלה הצילום האווירי מאפשר להציג את המבנה באופן מחמיא במיוחד.
 • תיעוד אירועי חוצות – מסיבות רחוב, הפגנות גדולות, עצרות ועוד אירועים שמתקיימים במרחב הציבורי זוכים להנצחה מעוררת השראה באמצעות צילום מרחפן.
 • צילומי פרסומות – הזווית הייחודית מייצרת שוטים מרתקים שמשדרגים כל פרסומת.

בנוסף לשימוש במצלמה המקצועית שמחוברת לרחפן לטובת צילום וידאו, ניתן כמובן גם ליצור תמונות סטילס מוצלחות במיוחד.

צילום רחפן לאירועים

הטכנולוגיות שלא מפסיקות להשתכלל מספקות לנו עוד ועוד אפשרויות, בכל התחומים. אחד החידושים היותר מדוברים ומסקרנים הוא הרחפן – כלי טיס שמבוסס על העיקרון הפשוט של תנועת שני להבים שיוצרת כוח עילוי. הרחפנים כבר משמשים את המין האנושי לשלל מטרות, ולפי כל הסימנים זוהי רק ההתחלה. חיבור מצלמה לרחפן מאפשר יצירת סרטונים מרהיבי עין שמושכים מיד את תשומת הלב הרצויה. כתום צלמים כבר צברה ניסיון רב בהפעלת רחפן עם מצלמה מקצועי, ומשלבת את הצילומים מהאוויר בעבודות השונות שהיא מבצעת.

כתום צלמים – תפעול רחפן צילום מקצועי וקשב מלא ללקוח

שני המרכיבים העיקריים בניצול הפוטנציאל העצום של רחפן עם מצלמה מקצועי הם ניסיון בתפעול שלו וקשב מרבי ללקוח. כתום צלמים אמונה כאמור על שימוש ברחפנים, כולל בסביבה מורכבת וכשהתנאים מייצרים אתגרים של ממש לשלוט ברחפן ולהגיע לזוויות הצילום הרצויות. אנחנו מקפידים גם על קשב מלא לכל לקוח כדי להבין מהם הצרכים שלו, ועל בסיס זה מתכננים בקפידה את הצילומים, כך שניתן יהיה להפיק מקסימום תועלת מכל דקה שבה הרחפן באוויר. דגש נוסף הוא עריכה מקצועית של כל חומרי הגלם המתקבלים מהצילומים מהאוויר, על-מנת שהתוצר הסופי יספק מענה מושלם לצרכים של הלקוח. השילוב בין היכולות הטכניות הגבוהות לבין היצירתיות שלנו מבטיח צילומים מרשימים במיוחד.

הדגשים העיקריים בעבודתו של צלם רחפן

 • רחפנים אמינים – תחום הרחפנים הוא כאמור יחסית חדש, ויש פערים בלתי מבוטלים בין האיכות של כלים שונים. רק רחפן אמין לחלוטין מבטיח שקט נפשי למזמיני הצילום, ובפרט כשמדובר באירוע חד פעמי. דגש חשוב נוסף הוא אמצעים לייצוב המצלמה שמותקנת על הרחפן כדי להבטיח תיעוד נטול רעידות וקפיצות.
 • תכנון מוקפד – על-מנת להבטיח יעילות מרבית וניצול מלא של כל דקה שבה הרחפן באוויר, חשוב לתכנן מראש את המיקומים שהם ישהה הרחפן, את זוויות הצילום ואת הדרך שבה יתועדו ההתרחשויות הרלוונטיות. בהקשר זה כדאי לדעת שהווידאו מועבר בזמן אמת לקרקע ולכן ניתן לממש באופן מושלם את התכנון המוקדם, ולהבטיח פריימים ושוטים מרהיבים.
 • שפה ויזואלית מעניינת – כדי שהתוצר הסופי לא "רק" יספק מענה מלא לצרכי הלקוח אלא יהיה גם אסתטי ומרתק.

צלם רחפן

הרחפנים נכנסו לחיינו רק לפני שנים אחדות, ותוך זמן קצר הפכו לטרנד בולט ולאחד המכשירים החדשניים שמסעירים את הדמיון עם מגוון רחב של שימושים אפשריים. אחד התחומים שבהם הרחפנים כבר מחוללים שינוי משמעותי לטובה הוא הצילום – בזכות הכטב"מ (כלי טיס בלתי מאויש) הקטן והיחסית זול ניתן לבצע תיעודים מהאוויר וליהנות מכל היתרונות של זווית הצילום הייחודית. בפרט מומלץ להיעזר בשירותיו של צלם רחפן לטובת תיעוד אירועים מסוגים שונים (מסיבות, הפגנות, מרוצים המוניים ועוד), מבט ממעוף הציפור על חיק הטבע במקומות מרהיבי עין, סקירת פרויקטים אדריכליים, סרטוני תדמית לעסקים, פרסומות ועוד. כתום צלמים מבצעת צילומים מרחפנים במיומנות גבוהה, הן בהיבט הטכני והן בהיבט התוכני, למגוון רחב מאוד של לקוחות.

צילום רחפן לאירועים עם ניסיון מגוון ויכולות טכניות גבוהות

המפתח העיקרי לתכנון חכם, יישום מדויק ויצירת סרטון ייחודי שימלא את ייעודו הוא ניסיון. כתום צלמים רכשה ניסיון יקר ערך גם בתחום הספציפי של צילומים באמצעות רחפנים, ובנוסף כל צלם רחפן שלנו הוא איש מקצוע בעל יכולות טכניות גבוהות, אהבה אמיתית לצילום ומחויבות של ממש לכל לקוח. הניסיון בא לידי ביטוי גם ביכולות עריכה מרשימות, כך שגם חומרי הגלם יהיו הטובים ביותר שיש וגם התוצאה הסופית.

כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי

  כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

  כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי