כתום צלמים חתונות חורף

לעתים, המחשבה להתחתן בחורף גורמת לנו לחשוב שאי אפשר להצטלם. אבל זה כמובן מיתוס. הכירו את "כתום צלמים",

סטודיו בוטיק בחיפה, עם כל הטיפים המיוחדים לצילומי חתונה חורפיים.

אין חיפאי שלא מכיר את הסטודיו המיוחד והאיכותי "כתום צלמים" בניהולו של הצלם המוכשר חיים מגיורה. הסטודיו נמצא במרכז קסטרא בחיפה ומעניק שירותי סטילס, וידאו, עריכה, עיצוב גרפי ותדמית.

"אני נושם צילום מהיום שאני זוכר את עצמי, חי את התחום, לומד את החידושים והסגנונות השונים" מספר חיים. "בסטודיו כתום מצלמים חתונות שונות ומגוונות לקהילות שונות בארץ ובחו"ל. לכל אירוע האופי והייחודיות שלו ואנחנו תמיד שם לתעד את הזוג בצורה האותנטית והיפה ביותר"

כולנו מסכימים שתמונות החתונה שלנו הן אלו שמחזיקות את הזיכרונות מהיום המיוחד הזה, ולכן חשוב לבחור סטודיו איכותי ומיומן שיספק לנו תמונות מקצועיות, מרגשות ומיוחדות.

זוגות רבים מעידים כי הצוות של "כתום" ליווה אותם במקצועיות תוך יצירתיות ואדיבות והצליח לקלוע לסגנון הצילום שאליו התכוונו באופן מדויק. הכבוד למקצוע והיצירתיות שמתקדמת עם הטכנולוגיה ניכרת מאוד בעבודה עם כתום צלמים.

איך אתם מצליחים להתאים את סגנון הצילום לאופי הלקוח?

"יש לקוחות שאוהבים צילום ספונטני, בטבע , צילום אורבני או אופנתי. החכמה היא להתאים את סגנון הצילום לרצונות של הלקוח. אנחנו מקשיבים ללקוחות, ואף פעם לא נכנסים לעמדה מקובעת"

האם יש הבדל במחירים בין חתונות קיץ וחורף?

"המחיר הינו פונקציה של ביקוש והיצע, למרות המיתוס, לשמחתנו, יש הרבה ביקוש לחתונות גם בחורף ולכן ההבדלים בין קיץ לחורף אינם מהותיים"

הרבה חושבים שמאוד קשה להצטלם בחורף. זה נכון?

"להצטלם ולצלם בחורף זה כיף גדול, לא מזיעים, השמיים יוצרים רקע עוצר נשימה, התאורה הטבעית מושלמת ואפילו הגשם (אם יודעים לנצל אותו), יוצר סיטואציות ספונטניות מיוחדות. במזג האוויר בישראל ימים של סופות הם נדירים"

היכן אפשר לעשות צילומי חורף לפני החתונה?

"יש המון לוקיישנים שונים ומיוחדים שניתן להצטלם בהם בחורף כמו לדוגמא בתי מלון בוטיקים, פאבים מגניבים, תחנות רכבת ועוד המון רעיונות ספונטניים ומיוחדים. אפילו אני התחתנתי בחורף ביום עם גשם, התמונות יצאו ספונטניות ומיוחדת והתאורה הייתה מושלמת לצילומים"

אז קדימה תעשו צ'יז למצלמה ותתחילו לעוף עם "כתום צלמים" ואל תתפשרו על פחות!

טלפון: 04-8551441

כתובת: משה פלימן 8 מרכז אומנויות ״קסטרא״ חיפה

קישור לאתר

קישור לדף האינסטגרם

קישור לדף הפייסבוק

תמונה שזכתה בתחרות בינלאומית של צלמי אירועים. קרדיט איתמר איתמר טל.

מקור הכתבה בעיתון כלבו חיפה – לחץ כאן לצפייה בכתבה

המקום הנכון כבר בקליק הראשון

מעוניין בשירות זה השאר פרטים עכשיו

  כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

  כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי

   Jewish Wedding at Cluny Castle,Scotland

   31/01/2020 by Karen Cinnamon Leave a Comment We love it when a couple goes out of their way to make their guests feel extra loved at their Jewish wedding – especially when they’ve traveled across the world to celebrate together. But...
   קרא עוד

   Photographer Haifa

   Many of us google the following: photographer Haifa. Namely, what we aim to find is a professional photographer who works in the area – and ask for his assistance. Whether you are getting married soon, wish to document your newborn...
   קרא עוד

   כתום צלמים המקום הנכון כבר בקליק הראשון

   כתום צלמים מעמידים לרשותכם קשת רחבה של שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי